Bezpieczeństwo

Zlewy produkcji Lavello posiadają 10 letnią gwarancję i produkowane są w Polsce, przez polską firmę z ponad 10 latami doświadczenia. Licząc od 2006 roku nasze zlewy zostały zainstalowane w kilkudziesięciu tysiącach domów i mieszkań polskich, brytyjskich i czeskich rodzin.

Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów ponieważ przywiązujemy szczególną uwagę nie tylko do jakości i wyglądu naszych produktów ale także do bezpieczeństwa zakupu oraz szybkości i bezpieczeństwa dostawy.

Przelewy pieniężne są zabezpieczone przez PayU a zamówienia dostarczane są przez sprawdzonego przewoźnika.

Ale to nie wszystko.

Chcemy być pewni, że nasi klienci są zadowoleni ze swojego zakupu. Dlatego, jeśli po otrzymaniu zamówienia stwierdzisz, że np. jego design nie pasuje do wystroju Twojej kuchni lub po prostu wolisz inny model, to możesz zwrócić swój zakup w ciągu 30 dni od otrzymania paczki – bez konieczności podawania przyczyn zwrotu. Zwracany produkt musi być nieuszkodzony i kompletny. Reklamacje z tytułu uszkodzeń transportowych można składać w okresie do 7 dni od daty otrzymania przesyłki ale ze względu na długość okresu realizacji zamówienia zalecamy sprawdzenie stanu przesyłki niezwłocznie po jej otrzymaniu i spisanie protokołu szkody. Umożliwi to szybsze przeprowadzenie procedury reklamacyjnej.