Review category: LDES10S

 1. Oceniony 5 na 5.

  Sławomir (slawek***@interia.pl)

  Super produkt? to nie z castoramy…9

 2. Oceniony 5 na 5.

  Justyna (justyna***@wp.pl)

  Produkt bardzo ładnie się prezentuje,jeśli chodzi o użytkowanie to jeszcze nie wiem,obsługa zamówienis przebiegła sprawnie, bezproblemowo.

 3. Oceniony 5 na 5.

  Marzenna (marzenna***@gazeta.pl)

  Dziękuje za wspaniały zlew.Kilka miesięcy zastanawiałam się czy kupić kamienny zlew i czy zastąpi mój wspaniały 20-letni zlew Franke!Znajoma poleciła mi wasze zlewy jako genialny produkt.Ponieważ jej ufam zaufałam również Wam.Zauroczenie moim malutkim zlewem z każdym dniem użytkowania jest coraz większe!Dziękuję.Będę polecać!

 4. Oceniony 5 na 5.

  Monika (monika.***@wp.pl)

  pięknie wygląda , polecam.

 5. Oceniony 5 na 5.

  Teresa (t***@onet.eu)

  Zlewozmywak bardzo ładnie komponuje się z białymi meblami.Olejuję go raz w tygodniu przez co łatwo utrzymać go w czystości.Wygląda ładnie i polecam zakup. Wybrałam mały zlew ponieważ używam zmywarki, dla większej rodziny polecam zlew dwukomorowy.

 6. Oceniony 5 na 5.

  Anna ( p*****k*******@wp.pl)

  Przez 2 tyg użytkowania nie ma wad. Ładny wygląd. Łatwy w utrzymaniu czystości.

 7. Oceniony 5 na 5.

  Albert (p*******@gmail.com)

  Jakość odpowiednia do ceny. Kontakt z obsługą b. dobry. Polecam

 8. Oceniony 5 na 5.

  Monika (w***********26x@op.pl)

  Jeszcze nie jest zamontowany..ale z wygladu sliczny?

 9. Oceniony 5 na 5.

  Dorota (dorota*******@tlen.pl)

  Kupiłam szary zlewozmywak chociaz tak naprawdę jest grafitowy ale idealnie wpasował się do wystroju mojej kuchni. Jakość bardzo dobra wykończenie zlewozmywaka i baterii oraz dozownika również spełniło moje oczekiwania. Polecam sklep kontakt telefoniczny też bardzo dobry. Dzięki

 10. Oceniony 5 na 5.

  I.B.

  Miałem już jeden granitowy zlew, ale był porowaty i brudził się. Ten jest bardzo gładki, a jego ociekacz jest przechylony. Zgodnie z zaleceniami zaimpregnowałem zlew olejem jadalnym i wygląda świetnie, bez żadnych plam. Polecam każdemu dozownik płynu do mycia naczyń, jest bezbłędny. Montaż był łatwy, bez uchwytów i śrub.