Smaczna i zdrowa woda dostępna od ręki w Twoim domu!

Chcesz się napić smacznej i zdrowej wody w swoim domu? Masz już dosyć dźwigania ciężkich butelek z wodą mineralną na zakupach? A może zależy Tobie na ekonomicznych i ekologicznych rozwiązaniach nie tylko dla siebie, ale również dla całego środowiska naturalnego?

Zależy nam na Twoim zdrowiu i Twoich najbliższych – dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego dla Ciebie!

W zasięgu Twojego pragnienia

Wracasz do domu z joggingu, czujesz ogromne pragnienie po treningu i odruchowo szukasz butelki z wodą, a tu… przykra niespodzianka! Akurat skończyły się zapasy z ulubioną mineralną! Właśnie sobie przypominasz, że na ostatnich zakupach totalnie wyleciało Tobie z głowy żeby wziąć kolejną zgrzewkę wody! W ramach aktu desperacji decydujesz się na “kranówkę”, a ku Twojemu zdziwieniu ukazuje się woda w kolorze rdzy! Gorzej być nie może, prawda? Rozkładasz ręce i w poczuciu bezradności udajesz się do pobliskiego sklepu w przepoconym stroju treningowym.

Doskonale rozumiemy jak to jest! Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom mamy sposób na to, aby świeża i dobrej jakości woda była zawsze do dyspozycji w zasięgu… Twojego pragnienia!

Dobrze wiemy, że jakość wody z kranu pozostawia wiele do życzenia. Stare instalacje wodne w budynku miewają częste awarie, a co najgorsze nawet nie wiemy w jakim stanie są rury, które doprowadzają wodę do Naszego miejsca zamieszkania! Aż strach się bać!

Dlatego specjalnie dla Ciebie i Twoich najbliższych stworzyliśmy dostęp do zawsze świeżej, zdrowej i smacznej wody o każdej porze dnia i nocy!

A to za sprawą… domowego systemu filtrującego, który już niedługo pojawi się w Naszej ofercie!

Posiada aż 6 etapów filtracji, dzięki nim bez obaw możesz ugasić pragnienie i nie martwić się o zbyt twardą wodę w organizmie. Decydując się na to rozwiązanie – woda będzie zawsze miękka i co najważniejsze – bez smaku i zapachu chloru.

Zadbaj o swoje zdrowie

W Naszym domowym systemie filtrującym najpierw woda przepływa przez wkład z pianki, który usuwa mechaniczne zabrudzenia takie jak piasek, rdza, itp. do wielkości 5 mikronów.

Następnie wkład węglowy, z węglem aktywnym usuwa chlor i zanieczyszczenia organiczne oraz metale ciężkie, które są niezwykle obciążające dla Naszego organizmu. 

Dodatkowo wkład z pianki, jeszcze bardziej precyzyjny, usuwa zabrudzenia do wielkości aż 1 mikrona czyli jedną milionową metra! 

Tak więc, nie musisz się martwić o dodatkowy zbiornik ciśnieniowy, ponieważ dla uzyskania odpowiednio wysokiego przepływu wody są zainstalowane aż dwie membrany osmotyczne. W ten sposób woda podawana przez pompę ma dość wysokie ciśnienie wody, żeby system mógł produkować wodę bezpośrednio czyli bez zbiornika ciśnieniowego.

Dodatkowo wkład węglowy ze skorup orzecha kokosowego – poprawia smak i zapach wody.

A na ostatnim etapie jest wkład mineralny, który wzbogaca wodę w cenne składniki.

I w ten prosty i szybki sposób otrzymujesz pyszną i zdrową wodę, która jest dostępna, kiedy tylko tego zapragniesz.

Woda to życie

Dorosły człowiek składa się aż z 70% z wody. Jak widać, to jest kluczowy składnik Naszego organizmu, ale niestety nie mamy możliwości jej magazynowania. Dlatego codziennie musimy dostarczyć jej odpowiednią ilość wraz z jedzeniem i płynami. W trakcie nocy, tracimy aż około 1 litra wody. A to za sprawą tego, że organizm mimo Naszego odpoczynku wykonuje nieustanną pracę – regeneruje się i odbudowuje różne komórki. Do tych skomplikowanych procesów potrzebuje właśnie wody. Dlatego, aby uzupełnić te braki powstałe w nocy tak ważne jest, aby dzień rozpocząć od wypicia szklanki ciepłej wody. Dlatego warto pamiętać o tym, aby pić dobrej jakości wodę!

Jak dobrze wiemy, że różnych częściach kraju woda jest inna, a dzięki Naszemu domowemu systemowi filtrującemu możemy sprawić, że wszędzie poranna szklanka ciepłej wody będzie smakować wyśmienicie!  W ten sposób organizm zostanie nawilżony i jednocześnie ogrzany od środka , a my będziemy mogli przygotować Nasze ciało na nowy dzień. Nie bez powodu mówi się, że stan nawilżenia Naszej skóry zaczyna się właśnie od wewnątrz.

Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie – nie tylko dla Ciebie

W ciągu dnia zaleca się, aby wypijać około 2 litrów wody.  Jednak, aby cieszyć się dobrym zdrowiem – konieczne jest picie zdrowej wody.

Niestety, aż w aż w 90% wodach butelkowanych jest zawarty mikroplastik! Jakby tego było mało zawarty w nim jest również Bisfneol A oraz ftalany, które bardzo negatywnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu. Nikt nie życzy sobie wypijania takiej ilości szkodliwych cząstek, dlatego – warto zdecydować się na domowy system filtrujący.

Dzięki takiemu rozwiązaniu dodatkowo ograniczamy własną produkcję odpadów plastikowych, tym samym przyczyniając się o dbanie środowiska naturalnego. Te małe decyzje, które podejmujemy każdego dnia tworzą ogromne efekty na skalę światową! Mamy realny wpływ na to, aby poprawić sytuację Naszego wspólnego domu – nie tylko dla Nas, ale również dla Naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

Dodatkowo przefiltrowaną wodę można przelać do szklanej butelki i zabrać ją ze sobą do pracy czy w podróż. To zdecydowanie bardziej ekologiczna forma. Szkło jest niezwykle trwałe i… o wiele bardziej bezpieczne dla Naszego zdrowia, niż plastikowe butelki. Trzeba wziąć pod uwagę, że butelkowana woda mineralna jest oznaczona terminem przydatności do spożycia, o którym nie jesteśmy w stanie pamiętać mając tyle spraw na głowie!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Mogłoby się wydawać, że dzbanek filtrujący okazuje się, że dobrym pomysłem, aby cieszyć się dobrej jakości wodą. Niestety jednak w praktyce musimy czekać, aż woda przeleje się przez filtr i będzie gotowa do spożycia. Dodatkowo trzeba często wymieniać filtry,  a nade wszystko, kto z Nas pamięta o tym kiedy dana porcja wody została wlana do dzbanka? A przecież zależy Nam na świeżej wodzie, którą zapewnia domowy system filtrujący.

To fantastyczne rozwiązanie, która sprawia, że nie musimy się już martwić i zbędnie zastanawiać – możemy w pełni cieszyć się zawsze pyszną wodą. A zaoszczędzone pieniądze i czas możesz przeznaczyć na to co naprawdę ważne! To najwyższa pora, aby zacząć inwestować w emocje pełne miłości dla siebie i najbliższych, aby tworzyć piękne wspomnienia na lata.

Niepowtarzalny smak

Wielu z Nas niejednokrotnie doświadczyło, że woda z kranu miała zapach chloru. Nie jest to zbyt zachęcający powód do uzupełnienia płynów. Mogłoby się wydawać, że będzie wystarczające przegotowanie zwykłej wody z kranu w czajniku. Jednak nic bardziej mylnego!

No tak, ale co zrobić, kiedy pragniesz przygotować pyszną kawę dla siebie i swojej przyjaciółki, która wpadła odwiedzić Ciebie po południu? Nic prostszego! Wystarczy, że zdecydujesz się na Nasze rozwiązanie, które sprawi, że będziesz mieć dostęp do miękkiej i smacznej wody.

Zaskocz siebie i swoich bliskich umiejętnościami baristy, o których nikt wcześniej nie wiedział – nawet Ty! Od teraz wszyscy będą wspominać zapach i smak niepowtarzalnej małej czarnej właśnie u Ciebie!

Podsumowanie

Poczuj się zdrowo i lekko, dzięki świeżej i smacznej wodzie, która jest dostępna zawsze, kiedy tego potrzebujesz. To rozwiązanie, które ułatwi Tobie życie – zaoszczędzisz mnóstwo czasu, pieniędzy i energii! Wystarczy, że zdecydujesz się na domowy system filtrujący, która zadba o Ciebie i Twoich najbliższych. Premiera już wkrótce!